Wygrywamy na wyjeździe ze Sparta Szepietowo 1:2

Bramki dla Sparty strzelili  w 8 min Sobolewski oraz w 85 min padłą  bramka samobójcza

O meczu powiedział Rafał Harasim:

Dobrze rozpoczęliśmy gdyż w 8 minucie bramkę strzelił dla Sparty Sobolewski. Gospodarze wyrównali w 77 minucie po pięknej bramce z przerzutki w samo okienko . Szczęście do nas  uśmiechnęło się  parę minut później. Padła bramka samobójcza po wykopie naszego bramkarza i błędzie obrany gospodarzy.

Ogólnie mecz był wyrównany . Pojechaliśmy w mocno okrojonym składzie. Chłopcy zostawili dużo zdrowia . Gralismy praktycznie bez zmian w upale . Dzięki dużemu zaangażowaniu  wygraliśmy .Słowa uznania za walkę i chęć gry należą się całej drużynie.

Oto wyniki 22 kolejki :

Warmia Grajewo – KS Wasilków 5:0 (3:0). Bramki: 1:0 Mateusz Cichoński 5 samobójcza , 2:0 Mateusz Cybulski 27, 3:0 Łukasz Domurat 35, 4:0 Paweł Sypytkowski 58, 5:0 Marcin Arciszewski 63 z karnego.

Dąb Dąbrowa Białostocka – Orzeł Kolno 3:0 (1:0). Bramki: 1:0 Tochwim 37, 2:0 Su-szczyński 71, 3:0 Dzitkowski 90.

Wigry II Suwałki – MKS Ruch Wysokie Mazowiecki 0:3 (0:1). Bramki: 0:1 Mleczek 12, 0:2 Karbowski 58, 0:3 Mleczek 62.

Wissa Szczuczyn –Magnat Juchnowiec Kościelny 6:0 (1:0). Bramki: 1:0 Zambrowski 23, 2:0 Makal 67, 3:0 Zambrowski 69, 4:0 Korytkowski 71, 5:0 Waszkiewicz 86, 6:0 Waszkiewicz 88 .

KS Michałowo –Promień Mońki 1:1 (1:0). Bramki: 1:0 Charkiewicz 40, 1:1 Mocarski 89.

Biebrza Goniądz – MKS Mielnik 2:1 (2:0). Bramki dla Biebrzy: Cieciorko, Jasiński.

Cresovia Siemiatycze –Pogoń Łapy 3:0 – walkower.