Wygrywany z Hetmanem Białystok 1:0.

Wczoraj w zaległym meczu  Podlaskiej  IV ligi nasi piłkarze odnieśli jakże ważne zwycięstwo.  Pokonali na własnym boisku Hetmana Białystok 1:0. Bramkę w 72 minucie zdobył Kamiński.

O meczu powiedział trener Sparty R. Harasim

„ Cieszę się wraz z chłopcami ze zwycięstwa. Punkty są nam bardzo potrzebne. Mecz był pod naszą kontrola . W pierwszej połowie mieliśmy cztery tzw. setki  i do przerwy był  bezbramkowy remis . Robiło się trochę nerwowo ale w końcu po ładnej akcji udało się nam strzelić jedynego  gola na wagę zwycięstwa  i co najważniejsze  trzy punktu są na naszym koncie „

czwartek, 22 kwietnia, 2021 Aktualności, Piłka nożna
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

Zdjęcia

Zdjęcia Necko Endurance 2011 OLYXXVIII Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Festyn (4) Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych Augustów 2012 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011