Wyjazdowe zwycięstwo 3:0 Sparty nad Magnatem Juchnowiec

Przy sztucznym świetle o godz. 19-stej rozpoczął się mecz wyjazdowy naszych piłkarzy i trwał znacznie dłużej niż powinien. Powodem była kontuzja bramkarza gospodarzy przy pierwszej bramce K. Haraburdy w 12 minucie . Nasz zawodnik strzelił głowa piękną bramkę a interweniujący bramkarz gospodarzy upadł tak fatalnie,  iż doznał poważnej kontuzji wymagającej hospitalizacji.  Mecz został przerwany prawie na 50 minut zanim przyjechała karetka z Białegostoku . Pozostałe bramki dla Sparty zdobyli P. Chabasiński w 33 minucie a w drugiej połowie W. Czereszewski w 75 minucie z karnego. Mecz zakończył się grubo po 21-wszej.