Wyjazdowy remis w 9-tkę.

Pogoń Łapy – Sparta Augustów 1:1 (1:0). Bramki: 1:0 – A. Płoński 12, 1:1 – Czereszewski 64.
Pogoń: Łapiński – Ł. Płoński, Leśniewski, Gąsowski, Perkowski (89 Demiańczuk), Mierzwiński, Halicki, Jurczuk (74 P. Kul), Hryniuk, Minow (68 Stypułkowski), A. Płoński (90 Kostyra).
Sparta: Grabowski – A. Zaniewski, Czereszewski, Niedźwiecki (15 Filipow), Knoch, Chabasiński, Stefanowski, Bokuniewicz, Chełmiński, Haraburda (85 Warakomski), Sobolewski.
Czerwone kartki: Stefanowski (56, Sparta), A. Zaniewski (80, Sparta)

Tradycyjny komentarz J. Bayera :

To był mecz w którym obie drużyny zasłużyły na remis. Chociaż mogliśmy ten mecz wygrać.

Początek był dla nas znakomity . W pierwszych 10 minutach mieliśmy trzy dobre akcje z których powinny paść bramki ale zawiodła skuteczność. Pierwsza akcja gospodarzy  i bramka. II połowa zaczęła się od drugiej żółtej kartki dla Stefanowskiego a w konsekwencji czerwonej. Mecz kończyliśmy w 9-tkę ale w ostatniej minucie mieliśmy szanse na zwycięstwo. Dużym naszym atutem były stałe fragmenty gry i właśnie z rzutu rożnego wyrównaliśmy.

Czerwona kartka dla Zaniewskiego zasłużona a z drugą dla Stefanowskiego można podyskutować.

W sobotę gramy z Piastem Białystok Zapraszam wszystkich kibiców na stadion przy ul . Tytoniowej

Szczegóły wkrótce

niedziela, 19 maja, 2013 Aktualności, Piłka nożna
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

Zdjęcia

Zdjęcia Necko Endurance 2011 OLYXXVIII Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Festyn (4) Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych Augustów 2012 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011