Wyjazdowy remis w 9-tkę.

Pogoń Łapy – Sparta Augustów 1:1 (1:0). Bramki: 1:0 – A. Płoński 12, 1:1 – Czereszewski 64.
Pogoń: Łapiński – Ł. Płoński, Leśniewski, Gąsowski, Perkowski (89 Demiańczuk), Mierzwiński, Halicki, Jurczuk (74 P. Kul), Hryniuk, Minow (68 Stypułkowski), A. Płoński (90 Kostyra).
Sparta: Grabowski – A. Zaniewski, Czereszewski, Niedźwiecki (15 Filipow), Knoch, Chabasiński, Stefanowski, Bokuniewicz, Chełmiński, Haraburda (85 Warakomski), Sobolewski.
Czerwone kartki: Stefanowski (56, Sparta), A. Zaniewski (80, Sparta)

Tradycyjny komentarz J. Bayera :

To był mecz w którym obie drużyny zasłużyły na remis. Chociaż mogliśmy ten mecz wygrać.

Początek był dla nas znakomity . W pierwszych 10 minutach mieliśmy trzy dobre akcje z których powinny paść bramki ale zawiodła skuteczność. Pierwsza akcja gospodarzy  i bramka. II połowa zaczęła się od drugiej żółtej kartki dla Stefanowskiego a w konsekwencji czerwonej. Mecz kończyliśmy w 9-tkę ale w ostatniej minucie mieliśmy szanse na zwycięstwo. Dużym naszym atutem były stałe fragmenty gry i właśnie z rzutu rożnego wyrównaliśmy.

Czerwona kartka dla Zaniewskiego zasłużona a z drugą dla Stefanowskiego można podyskutować.

W sobotę gramy z Piastem Białystok Zapraszam wszystkich kibiców na stadion przy ul . Tytoniowej