« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Wywiad przeprowadzony przez K. Andruszkiewicza z Jackiem Bayerem trenerem Sparty

Sezon za  nami . Gratuluje znakomitego wyniku – Jak go oceniasz ?

Naszym celem był jak najszybszy powrót do  gry w IV lidze.  Sparta na pewno na to zasługuje. Sposób w jaki tego dokonaliśmy jest ewenementem na skalę krajową. Jest to nasz bardzo duży sukces.

26 zwycięstw , 104 bramki – proszę przedstaw tą wspaniała drużynę …

Ależ proszę oto drużyna AKS Sparta :

Bramkarz: Mateusz Rzepnicki, Michał Sutuła

Obrońcy: Adam Zaniewski, Paweł Sakowicz, Michał Pieślak, Jakub Sieńko, Mateusz Niedźwiedzki,

Pomocnicy: Maciej Wielgat, Błażej Kułak, Mariusz Klukowski, Kamil Wilczewski,  Paweł Zaniewski, Paweł Stasiński, Bartek Dębowski, Michał Zalewski,

Napastnicy: Wojtek Mickiewicz, Łukasz Sobolewski (król strzelców – 34 bramki), Mariusz Urban, Łukasz Lewkiewicz.

Który mecz w tym sezonie najbardziej Tobie utkwił w pamięci i dlaczego ?

Na pewno  mecz z Jasionem Jasionówka na wyjeździe. Do końca zostały 3 kolejki  i wiedzieliśmy, że jeżeli tam wygramy mamy szansę osiągnąć nasz cel jakim było wygranie wszystkich meczów.  Po ciężkim boju zwyciężyliśmy 2:1, a ozdobą tego spotkania była wspaniała bramka Wojtka Mickiewicza strzelona z 25 metrów w samo okienko bramki gospodarzy.

Jakie teraz masz plany ? u

24 czerwca wyjeżdżam na finał Mistrzostw Polski U-15 (2001 rocznik) z kadrą Podlasia, której jestem trenerem. Po powrocie spędzę z rodziną kilka dni nad jeziorem, ale już 11 lipca rozpoczynamy przygotowania do sezonu 2016/2017 w IV lidze. Miejmy nadzieję, że uda nam się w niej utrzymać, ale walka zapowiada się bardzo ciężka.

Jak oceniasz grę drużyny Polskiej na Euro i kto wg Ciebie jest faworytem Euro ?

Polska po dwóch zwycięstwach i remisie osiągnęła swój cel jakim było wyjście z grupy. Gra bardzo kolektywnie i pewnie.  Moim zdanie brakuje trochę skuteczności. Jeżeli poprawimy się w tym elemencie mamy szansę na zajście naprawdę daleko.  Bardzo ważne będzie także jak wytrzymamy ten turniej fizycznie, co do faworyta, to jak zawsze liczyć się będą Niemcy, Francuzi oraz Hiszpanie albo Włosi (grają ze sobą w 1/8 Finału). Uwaga na Anglików!

BAYER_JACEK1-645x399

czwartek, 23 czerwca, 2016 Aktualności, Piłka nożna