Zabrakło skuteczności

W sobotnie popołudnie nasi piłkarze przed własną publicznością podejmowali Włókniarza Białystok.

Przegraliśmy 0:1 ale trudno jest się z nią pogodzić  gdyż z gry powinniśmy wygrać co najmniej dwoma bramkami. . Przez cały mecz to nasza drużyna  była zdecydowanie lepsza a w II połowie wprost „siedziała” na połowie Włókniarza. I cóż dodać. Najlepiej  to odzwierciedlają  słowa trenera Sparty J. Bayera „ ciężko jest przełknąć tą porażkę. Przez większość meczu przeważaliśmy  ale zabrakło skuteczności . To był mecz wygrany”

W trakcie meczu brutalnie został sfaulowany nasz zawodnik Mateusz Knoch. Przez dobrych kilka minut mecz był wstrzymany dopóki nie przyjechała karetka pogotowia i nie zabrała naszego zawodnika do szpitala . Na szczęście już wieczorem go opuścił .

Następny rywalem będzie Sparta Szepietowo ( obecnie 5 miejsce ) z którym na wyjeździe gramy 29 kwietnia .