Zasłużony remis 1:1 z z Hetmanem Tykocin.

W swym ostatnim  wyjazdowym meczu  I  rundy  Podlaskiej IV ligi nasza SPARTA  zremisowała 1:1.

Pierwszą bramkę w 39 minucie strzelili gospodarze a wyrównującą strzelił Łukasz Sobolewski w 55 minucie.

Komentarz Jacka Bayera trenera Sparty Augustów .

„ Wynik odzwierciedla mecz. W pierwszej połowie  mieliśmy więcej z gry ale niestety w 39 minucie straciliśmy bramkę ze stałego fragmentu gry – z rzuty rożnego. Druga połowa dobrze nam się ułożyła. W 55 minucie Kamil Haraburda  był sam na sam z bramkarzem Hetmana, który odbił strzał Kamila ale na miejscu był Lukasz Sobolewski który odbitą przez bramkarza piłkę wbił do bramki. Potem była typowa wymiana  cios za cios  i tak do końca meczu. Remis jest wynikiem jak najbardziej zasłużonym.

10-go  bm.  gramy mecz wyjazdowy z Hetmanem Białystok w Wasilkowie i będzie to pierwszy mecz rundy rewanżowej.