« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Zła passa naszych piłkarzy Sparty.

Trzy  ostatnie mecze i trzy porażki .

Przypomnijmy

Mecz z Puszczą Hajnówka  na wyjeździe i porażka 1:2

Kolejny mecz u siebie z Warmią Grajewo 1:5

I ostatnia porażka na wyjeździe z Turem Bielsk Podlaski 1:2

Po tych 3 meczach drużyna Sparty spadła na V miejsce w tabeli mając w 9 meczach zdobytych 15 pkt.. A przed naszymi chłopakami b. ciężki mecz z liderem Wissą Szczuczyn u siebie .

Jak powiedział Jacek Bayer trener Sparty przed tym meczem w naszej drużynie jest pełna mobilizacja. Nasi piłkarze zdają sobie sprawę z potencjału tej drużyny, która w ostatnich dwóch meczach zdobyła 16 goli ( wygrała 2 razy po 8:0) . Są liderem i nie mają takich problemów jak my . Ale to jest piłka i postaramy się do tego meczu dobrze się przygotować .  A co do tych meczy przegranych to nasz trener powiedział:

„ szkoda przegranego meczu z Puszczą Hajnówka . Powinniśmy go co najmniej zremisować . Ale cóż taka jest piłka . Mecz z Warmią i Turem pokazał,  iż na tą chwilę te drużyny są po prostu od nas lepsze . Chociaż mecz z Turem mógł się zakończyć innym wynikiem . Byliśmy bliscy remisu. Naszym głównym problemem  jest wąska  kadra  oraz kontuzje i tzw. siła wyższa ( praca na zmiany jednego z czołowych naszych piłkarzy) „.

poniedziałek, 3 października, 2016 Aktualności, Piłka nożna