Znakomity mecz Sparty – wygrywamy 4:1.

Takich meczów oczekują kibice Sparty . W zakończonym przed chwilą spotkaniu drużyna R. Harasima rozbiła Cresovię   Siemiatycze aż  4:1  do przerwy 1:1.

Mecz mógł się podobac. Miał dwa oblicza . Pierwsza połowa i prowadzenie Sparty 1:0 później tzw nie wykorzystane  dwie tzw  setki . W końcówce tej połowy pada  głupia bramka dla Cresovii . Strzelona w światło  bramki piłka obiła się od naszego obrońcy i wpadła obok zdezorientowanego naszego bramkarza . Druga połowa to juz można powiedzieć  dominacja Spartan i trzy bramki strzelone przez Spartę.

O meczu trener  Sparty Rafał Harasim :

„Drużna gości przyjechała osłabiona stąd ich założenie abyśmy wyszli agresywnie i takie styl nam starali się narzucić . Pierwsze 12 minut bardzo dobre w wykonaniu naszej drużyny – strzeliliśmy bramkę ,później trochę się cofnęliśmy , zmniejszyliśmy tempo i zostaliśmy ukarani dość przypadkową bramką . A już w II połowie wyszliśmy zupełnie inaczej agresywnie na połowie przeciwnika , zaczęliśmy stwarzać sytuacje i kwestią czasu było iż  którąś zakończy się bramka . Strzeliliśmy trzy bramki i spokojnie wygraliśmy mecz .Chciałbym pochwalić drużynę za walkę i podziękować kibicom za doping..Bramki strzelili – pierwszą Kopiczko a następne Krupiński, Jasiński i Stasiński . W środę następny mecz o godz. 19.oo na stadionie przy ul. Tytoniowej. Gramy przełożony mecz z Dąbrową”.