« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Zwycięzcy Mistrzostw Polski w narciarstwie wodnym za wyciągiem.

W ośrodku WOSiR  Szelment od czwartku do soboty toczyła się rywalizacji w Mistrzostwach Polski w narciarstwie wodnym za wyciągiem. Medale rozdano we wszystkich trzech konkurencjach (jazda figurowa, skoki, slalom) oraz w trójkombinacji. 

Oto wyniki – dobre miejsca zawodników Sparty

U15 dziewczęta – jazda figurowa
1. Oliwia Gajdzik (Zefir)
2. Maja Piątek (AKS Sparta)
3. Oliwia Janik (Zefir)

U15 chłopcy – jazda figurowa
1. Matusz Wycisk (Zefir)
2. Igor Domaszewski (AKS Sparta)
3. Ksawery Szumański (Zefir)

U19 dziewczęta – jazda figurowa
1. Zuzanna Polkowska (MOS)
2. Sara Kompert (KNW)
3. Julia Kasińska (XSKI)

U19 chłopcy – jazda figurowa
1. Jakub Siedlarski (Zefir)
2. Jakub Nowakowski (SkiLine)
3. Jakub Sibicki (MOS)

OPEN kobiety – jazda figurowa
1. Anna Gogola (KSW)
2. Aleksandra Gogola (KSW)
3. Weronika Jeruć (MOS)

OPEN mężczyźni – jazda figurowa
1. Dawid Kazek (Zefir)
2. Bartosz Pieczonka (Zefir)
3. Kamil Borysewicz (AKS Sparta)

SENIOR 1 mężczyźni – jazda figurowa 
1. Wojciech Bytomski (XSKI)
2. Adam Sadowski (Szelment)
3. Michał Moś (Zefir)

U15 dziewczęta – slalom
1. Maja Piątek (AKS Sparta)
2. Oliwia Janik ((Zefir)
3. Oliwia Gajdzik (Zefir)

U15 chłopcy – slalom
1. Matusz Wycisk (Zefir)
2. Kacper Ulanowicz (MOS)
3. Ksawery Szumański (Zefir)

U19 dziewczęta – slalom
1. Zuzanna Polkowska (MOS)
2. Sara Kompert (KNW)
3. Julia Kasińska (XSKI)

U19 chłopcy – slalom
1. Jakub Siedlarski (Zefir)
2. Konrad Zawadzki (MOS)
3. Jakub Wycisk (Zefir)

OPEN kobiety – slalom
1. Anna Gogola (KSW)
2. Weronika Jeruć (MOS)
3. Aleksandra Gogola (KSW)

OPEN mężczyźni – slalom
1. Kamil Borysewicz (AKS Sparta)
2. Dawid Kazek (Zefir)
3. Mariusz Kwapień (MOS)

SENIOR 1 mężczyźni – slalom
1. Mariusz Krzywicki (Szelment)
2. Adam Sadowski (Szelment)
3. Wojciech Bytomski (XSKI)

U15 dziewczęta – skoki
1. Maja Piątek (AKS Sparta)
2. Oliwia Janik (Zefir)
3. Oliwia Gajdzik (Zefir)

U15 chłopcy – skoki
1. Matusz Wycisk (Zefir)
2. Kacper Ulanowicz (MOS)
3. Dominik Kisiel (MOS)

U19 dziewczęta – skoki
1. Zuzanna Polkowska (MOS)
2. Sara Kompert (KNW)

U19 chłopcy – skoki
1. Konrad Zawadzki (MOS)
2. Jakub Siedlarski (Zefir)
3. Konrad Oborski (UKS)

OPEN kobiety – skoki
1. Anna Gogola (KSW)
2. Weronika Jeruć (MOS)

OPEN mężczyźni – skoki
1. Erwin Zawadzki (MOS)
2. Kamil Borysewicz (AKS Sparta)
3. Jakub Rutkowski (AKS Sparta)

SENIOR 1 mężczyźni – skoki
1. Mariusz Krzywicki (Szelment)

U15 dziewczęta – trójkombinacja
1. Maja Piątek (AKS Sparta)
2. Oliwia Gajdzik (Zefir)
3. Oliwia Janik (Zefir)

U15 chłopcy – trójkombinacja
1. Matusz Wycisk (Zefir)
2. Kacper Ulanowicz (MOS)
3. Ksawery Szumański (Zefir)

U19 dziewczęta – trójkombinacja
1. Zuzanna Polkowska (MOS)
2. Sara Kompert (KNW)

U19 chłopcy – trójkombinacja
1. Jakub Siedlarski (Zefir)
2. Konrad Zawadzki (MOS)
3. Jakub Nowakowski (SkiLine)

OPEN kobiety – trójkombinacja
1. Anna Gogola (KSW)
2. Weronika Jeruć (MOS)

OPEN mężczyźni – trójkombinacja
1. Kamil Borysewicz (AKS Sparta)
2. Bartosz Pieczonka (Zefir)
3. Erwin Zawadzki (MOS)

SENIOR 1 mężczyźni – trójkombinacja
1. Mariusz Krzywicki (Szelment)

Gratulacje dla wszystkich uczestników! Gratulacje dla zawodników Sparty.

niedziela, Wrzesień 2nd, 2018 Aktualności, Narciarstwo wodne