19-ste zwycięstwo Sparty – tym razem pokonaliśmy Pogranicze Kuźnica Białostocka 0:3.

Trwa wspaniała seria naszych piłkarzy. To już 19 zwycięstwo a do zakończenie pozostało 7 meczy .

Bramki padły w drugiej  połowie a ich strzelcami byli: w 60 min. Łukasz Sobolewski  oraz Mariusz Urban w 85 i 90 minucie .Po meczu trener J. Bayer powiedział.

„ Wynik  nie jest  adekwatny do przebiegu meczu. Graliśmy w bardzo trudnych warunkach ze względu na duszność i upał . W pierwszej połowie  gospodarze mieli dwie okazje których na szczęście nie wykorzystali. W drugiej połowie mieliśmy przewagę i ją zamieniliśmy na bramki. Wejście smoka miał Mariusz,  wszedł na boisko w 80 minucie by za chwilę strzelić dwie bramki.  Do zakończenie pozostało 7 meczy a mamy przewagę 17 pkt. Chłopcy wiedzą iż tworzą historię i to ich bardzo motywuje . A z drugiej strony nasi kolejni przeciwnicy chcą za wszelką cenę być tą drużyną , która pierwsza nam zabierze punkty. Następny mecz gramy u siebie w sobotę o godz.15.30 z UKS Krynki.”