II cz. pobyt naszego piłkarza Macka Kozłowskiego z reprezentacja U-14 w Hiszpanii.

Po dwóch sparingach z Nervion CF i Real Betis nadszedł czas na najważniejszy mecz z Sevilla FC (zespół Grzegorza Krychowiaka). Reprezentacja PSS U-14 o godzinie 20:20 na dużym stadionie przy kibicach ,rozegrała towarzyskie spotkanie w swojej kategorii wiekowej . W pierwszej połowie nasi piłkarze dominowali nad przeciwnikiem . Po przejęciu piłki przez Maćka w środku pola i zagraniu na prawe skrzydło , akcja ruszyła do przodu. Piłka została wrzucona w pole karne na 7 metr , gdzie Maciek pewnym ślizgiem między dwoma obrońcami strzelił gola. W pierwszej połowie Maciek miał jeszcze jedną okazję do strzelenia gola, niestety piłka uderzyła w słupek i bramkarz wykazał się refleksem wyłapując ją z linii bramkowej.
W drugiej połowie w ostatnich 15 minutach nasi piłkarze oddali inicjatywę przeciwnikom i niestety nie zdołali obronić się  przed atakami rywali. Ostatecznie ulegli im 3:1 . Dwie bramki padły po rzutach rożnych i jedna  została strzelona z dystansu. Po skończonym meczu przedstawiciel klubu Sevilla FC pogratulował piłkarzom wspaniałego meczu i powiedział że dawno nie oglądał tak zaciętego i wyrównanego spotkania. Rownież kibice podziękowali piłkarzom obydwu drużyn owacjami na stojąco .
Następnego dnia Reprezentacja PSS U-14 wróciła do Polski i 6 maja czeka  ich kolejny wyjazd na 2 mecze do Niemiec z reprezentacją Bawarii i Bayernem Monachium .