Drużyna juniorów AKS Sparta najlepszą Polsce w 2017 roku -Augustów górą

AKS SPARTA Sekcja Narciarstwa Wodnego najlepszą drużyną juniorów U14 w Polsce w roku 2017.

Po zakończonych w niedzielę (30.07.) Mistrzostwach  Polski  w skokach za motorówką rozgrywanych w Jaworznie na Zalewie Sosina w dniach 29-30 lipca 2017 o raz podsumowaniu wszystkich 3. dyscyplin Mistrzostw Polski, zawodnicy naszego klubu zdobyli kolejne  8 medalii.

Krzysztof Sobecki – brąz U14

Gratulacje   dla trenera M. Krzywińskiego oraz zawodników.

Augustów górą .

Zawodnicy Sparty oraz MOS Augustów zdecydowanie dominowali na mistrzostwach . Oprócz medali zdobytych przez naszych zawodników należy  wspomnieć też o dobrych wynikach zawodników innego augustowskiego klubu a mianowicie MOS-u.

W  kategorii „open” triumfował Erwin Zawadzki, który w drugiej rundzie uzyskał odległość 47, 7 m. Drugi Kamil Borysewicz oddał skok na odległość 47m. Na najniższym stopniu podium stanął młodszy brat Erwina, Konrad (38,5m). Wśród kobiet w kategorii „open” złoto wywalczyła Zuzanna Polkowska, także z klubu MOS Augustów.