« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Edyta Dzieniszewska Kierkla wygrywa konsultacje seniorów.

Znakomity start naszej zawodniczki – Edyta Dzieniszewska-Kierkla wygrała ogólny ranking wygrała, druga na podium była Anna Puławska, a  Marta Witkowska trzecia.

 Kajakarki na wodzie miały do pokonania 2 razy 1000 metrów, do tego sprawdzian biegowy na 2 kilometry oraz musiały pokonać jak najszybciej dystans 200 metrów w basenie.

 Podczas nieobecności naszych medalistek olimpijskich: Beaty Rosolskiej, która spodziewa się syna i Marty Walczykiewicz, która bardzo późno skończyła sezon, o czołowe miejsca na wodzie i nie tylko, walczyły nasze pozostałe kadrowiczki i dziewczyny, które do niej aspirują. Kobiety w odróżnieniu od pozostałych grup na wodzie rywalizowały tylko w przejazdach indywidualnych. Oba przejazdy na wodzie wygrała Edyta Dzieniszewska-Kierkla ze Sparty Augustów. Druga w pierwszym przejeździe była Weronika Szymańska z Warty Poznań, a trzecia Anna Puławska z AZS AWF Gorzów Wlkp. W drugim przejeździe to właśnie Ania Puławska była druga, ale tylko o 0,03 sekundy wygrała z Justyną Iskrzycką z AZS AWF Katowice. Najlepszą sumę czasów na wodzie zanotowała Edyta Dzieniszewska-Kierkla, z drugą sumą czasów była Weronika Szymańska, a trzecia Anna Puławska.

 Punktację ogólną konsultacji wśród kobiet wygrała Marta Witkowska z Olimpii Elbląg, zdobywając 50 punktów, z 48 punktami na drugim miejscu była Edyta Dzieniszewska-Kierkla. Na trzecim miejscu z 43 punktami Anna Puławska.

Ogólny ranking wygrała Edyta Dzieniszewska-Kierkla, druga na podium była Anna Puławska, a trzecia Marta Witkowska.

 

zródło:http://www.pzkaj.pl/index.php/3033-teraz-czas-na-3-konsultacyjny-puchar-polski-seniorow.html

poniedziałek, 5 listopada, 2018 Aktualności, Kajakarstwo