Przegrywamy z Wigrami Suwałki na własnym boisku.

Wigry Suwałki II pokonały Spartę 0:3. Z wyniku meczu wynika iż zdecydowanie Wigry były górą w tym dzisiejszym meczu rozegranym na stadionie przy ulicy Tytoniowej. Ale z gry wcale tak nie wynikało .

Mecz był wyrównany i każdy inny wynik był możliwy. Po pierwszej połowie dzięki podyktowanemu rzutowi karnemu Wigry prowadziły jedną bramką . W drugiej połowie gra była otwarta do czasu kiedy za „ niecenzuralne słowa „ czerwoną kartkę otrzymał nasz zawodnik . Ale w dalszym ciągu to Sparta grała swa piłkę aż do ostatnich minut kiedy Wigry zdobyły dwie bramki. Jedna cały nasz zespół zasługuje na uznanie  „ pokazaliśmy charakter i wolę walki” . Szczególnie trzeba wyróżnić  naszego bramkarza który rozegrał  znakomity mecz a kilka obronionych strzałów była na wysokim poziomie .

Przed naszymi pakarzami jeszcze jeden wyjazdowy mecz  a później zimowa przerwa.