« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

III dzien Pucharu Swiata z kajakarstwie – Portugalia – kolejne zwyciestwo naszej Edzi

Dobre informcje plyna z Pucharu Swiata w Portugalskiej Montemor  o Velho .

Polska czwórka z naszą Edyta  wygrała finałowy bieg na500 m ( jest to dystans olimpijski )

A ponizej niektóre wyniki

K1 500

  1.     NZL Lisa CARRINGTON           00:01:48.364

2             SLO        Spela JANIC                       00:01:49.992      00:00:01.628

3             POL        Ewelina WOJNAROWSKA            00:01:50.024      00:00:01.660

4             CAN       Emilie FOURNEL                               00:01:50.192      00:00:01.828

5             POL        Anna PULAWSKA                            00:01:51.024      00:00:02.660

6             CAN       Michelle RUSSELL                            00:01:51.196      00:00:02.832

 

K4 500

  1. POL Marta WALCZYKIEWICZ / Karolina NAJA

Edyta KIERKLA / Beata MIKOLAJCZYK    00:01:33.764

2             GER       Jasmin FRITZ / Melanie GEBHARDT

Tabea MEDERT / Nina KRANKEMANN   00:01:35.868      00:00:02.104

3             HUN      Anett SZILÁGYI / Rita KATRINECZ

Eszter MALCSINER / Ágnes SZABÓ          00:01:35.892      00:00:02.128

4             ESP        Sara OUZANDE / Begoña LAZKANO

Isabel CONTRERAS / Ana VARELA            00:01:36.532      00:00:02.768

5             POR       Beatriz GOMES / Francisca LAIA

Helena RODRIGUES / Joana VASCONCELOS       00:01:38.316      00:00:04.552

6             CHN       Dongyin LI / Qiurong QIAN

Ji WANG / Caihong XU                                                 00:01:40.052      00:00:06.288

7             UKR       Nataliia DOKIIENKO / Liudmyla KUKLINOVSKA

Diana TANKO / Yuliia KOLESNYK               00:01:41.756      00:00:07.992

8             KOR       Halin LEE / Minji CHOI

Sunja LEE / Gukjoo KIM

 

K4 1000

1,            CZE        Daniel HAVEL / Josef DOSTÁL

Lukáš TREFIL / Jan ŠTERBA          00:02:51.884

2             AUS       Kenny WALLACE / Jacob CLEAR

Riley FITZSIMMONS / Jordan WOOD     00:02:53.980      00:00:02.096

3             POL        Martin BRZEZINSKI / Rafal ROSOLSKI

Bartosz STABNO / Norbert KUCZYNSKI 00:02:54.900      00:00:03.016

4             POR       Fernando PIMENTA / Emanuel SILVA

João RIBEIRO / David FERNANDES           00:02:55.556      00:00:03.672

5             FRA        Vincent LECRUBIER / Guillaume DECORCHEMONT

Guillaume BURGER / Pierrick BAYLE       00:02:57.056      00:00:05.172

6             ARG       Daniel DAL BO / Pablo DE TORRES

Juan CÁCERES / Gonzalo CARRERAS       00:02:57.400      00:00:05.516

7             ESP        Javier CABAÑÍN / Pelayo ROZA

Pedro VÁZQUEZ / Juan GONZÁLEZ         00:02:58.368      00:00:06.484

8             GER       Felix LANDES / Tamas GECSÖ

Felix KOENIG / Karl WEISE           00:03:04.216      00:00:12.332

9             POR       Pedro BONITO / Fábio CAMEIRA

David VARELA / Bruno MOREIRA

Wszystkie rezultaty:  http://canoesprintportugal.com/index.php?page=timetable-results

niedziela, 5 czerwca, 2016 Aktualności, Kajakarstwo
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

 


Klub uhonorowany

Odznaką Honorową Województwa Podlaskiego

Partner Strategiczny

lotto

Partner Klubu

Partner klubu

Zdjęcia

Zdjęcia Necko Endurance 2011 OLYXXVIII Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Festyn (4) Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych Augustów 2012 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011
8 odwiedzających teraz
3 gości, 5 bots, 0 członków