« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Maciej Marek Kozłowski otrzymuje powołanie do Reprezentacji Polish Soccer Skills U-14.

Będzie miał okazję grać z takimi przeciwnikami jak drużyna Bayernu Monachium.

Młody utalentowany zawodnik piłki nożnej trenujący  w naszej Sparcie został zaproszony do reprezentacji Polish Soccer Skills U-14 ( PSS U-14 ) . W Sparcie Macieja trenerami są Mieczysław i Andrzej Sobolewscy. I jak sami twierdzą jest to prawdziwy talent . Nie dziwi ich też fakt, że w trakcie ostatniego zimowego obozu  odbywającego się w COS w Spale nasz zawodnik „wpadł w oko” wielu trenerom co potwierdza osiągnięty bardzo wysoki wynik potencjometru, który kwalifikuje kadetów kadry   PSS – U 14 .

Dziś właśnie przyszła informacja o powołaniu do kadry Polish Soccer Skills i propozycja aby Maciej mógł pokazać się przed zagranicznymi trenerami i skautami oraz  będzie miał okazję wzięcia udziału w następujących wyjazdach na mecze sparingowe:

W dniach 26-29 .04.2016 mecze  w Hiszpanii a  przeciwnik 27.04. Real Betis oraz dnia następnego Nervion CF.

Z kolei w dniach 06-08 maja   na mecze w Niemczech : 7-go  maja z reprezentacją  Bawarii,   a 8-go z

nie byle  kim bo z drużyną Bayernu  Monachium.

O niespodziewanej propozycji dot. syna jego tata Marek powiedział:

„Cieszy mnie ten fakt, gdyż zdaję sobie sprawę jak duża jest konkurencja i jak ciężko

Maciek na to pracował . Trzymamy kciuki aby wszystko powiodło się po jego myśli.”

Gratulujemy Maćkowi i jego niewątpliwie dumnym rodzicom oraz dziadkowi ( Panu

Benedyktowi Kozłowskiemu członkowi Zarządu AKS Sparta ).

Gratulacje należą się również trenerom Macieja – Mieczysławowi i Andrzejowi Sobolewskim.

IMG_3754 IMG_8996

================================================================================

Informacje o Polish Soccer Skills ( PSS)

Polish Soccer Skills to projekt społeczny którego celem jest rozwijanie i upowszechnianie profesjonalnego szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży. Projekt jest realizowany na kilku uzupełniających się obszarach stanowiących razem kompleksowe rozwiązanie. Jest  to jedyny ogólnopolski, spójny i kompleksowy system szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży, posiadający własną wizje szkolenia, metodologię, doświadczenie i potwierdzoną skuteczność treningów.

Celem PSS  jest rozwój i promocja utalentowanych piłkarzy oraz takich zawodników, którzy mają potencjał piłkarski, a jeszcze nie rozwinęli swojego talentu. Mając każdego roku wyniki testów umiejętności – które prowadzimy na naszych obozach piłkarskich – stworzyliśmy projekt Reprezentacje Polish Soccer Skills. Spośród kilku tysięcy zawodników i zawodniczek obecnych na naszych obozach każdego roku, na podstawie badań potencjału – POTENCJOMETR POLISH SOCCER SKILLS – powołujemy około 6% z każdej kategorii wiekowej, najbardziej perspektywicznych graczy i obejmujemy ich specjalnym programem opieki i promocji. W naszych reprezentacjach są zwodnicy w wieku 8-18 lat. Od 2007 roku organizowane są obozy piłkarskie – letnie, zimowe, wiosenne, dedykowane i specjalistyczne obozy na zlecenie. Organizujemy obozy w kraju w Centralnych Ośrodkach Sportu i za granicą, odwiedzając największe kluby w Europie. Szkolą się u nas zawodnicy z całej Polski oraz z kilkunastu krajów całego świata: z Czech, Ukrainy, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Anglii, Niemiec, Holandii, Danii, Norwegii, Szwecji, Hiszpanii, Szwecji Brazylii i Australii. W ciągu jednego roku na obozach zimowych i letnich Polish Soccer Skills szkoli się ponad 3000 młodych piłkarzy z całego świata. Poprawiamy indywidualne umiejętności techniczne zawodników, po to aby trenerzy w klubach mogli je wykorzystywać w pracy zespołowej.

System treningowy PSS  opiera się na indywidualnym i kompleksowym treningu piłkarskim. Trening jest periodyczny. Szkolenie obejmuje trening piłkarski w trybie 1 trener na 4 zawodników, trening motoryczny, trening mentalny z psychologami sportu, trening taktyczny, gry szkoleniowe oraz zajęcia językowe o profilu piłkarskim. Zajęcia prowadzone w małych, czteroosobowych grupach, dzięki temu pozwalają skupić uwagę trenera na obszarach wymagających poprawy i doprowadzić do eliminacji błędów. Na bazie wieloletnich badań i analiz wyników testów umiejętności prowadzonych przez Polish Soccer Skills powstał „Potencjometr PSS”, pozwalający określić na jakim etapie rozwoju są zawodnicy.

piątek, 4 marca, 2016 Aktualności, Piłka nożna
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

 


Klub uhonorowany

Odznaką Honorową Województwa Podlaskiego

Partner Strategiczny

lotto

Partner Klubu

Partner klubu

Zdjęcia

Zdjęcia Necko Endurance 2011 OLYXXVIII Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Festyn (4) Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych Augustów 2012 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011
11 odwiedzających teraz
1 gości, 10 bots, 0 członków