« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Mamy złoto i brąz w pierwszym dniu Mistrzostw Polski w narciarstwie wodnym za wyciągiem.

Jak informowaliśmy Mistrzostwa Polski w narciarstwie wodnym za wyciągiem trwają w ośrodku Szelment . W  pierwszym dniu w slalomie  nasi zawodnicy zdobyli: złoto Gabrysia  Koszycka oraz brąz Igor Domaszewski .

Za nami pierwszy dzień a w nim finału w slalomie oraz eliminacje w jeździe figurowej oraz skokach we wszystkich kategoriach .

O  podsumowanie i ocenę  pierwszego dnia poprosiłem Maćka Krzywińskiego trenera Sparty – o to co nam powiedział :

„ pierwsza ocena moja jest taka iż pogodę mamy okropną właściwie prawie  cały czas pada deszcz, teraz akurat kiedy rozmawiamy  na chwilę przestał ; jest zimno i nie są to warunki sprzyjające  do  bicia rekordów ale narciarze wodni to są twardzi ludzie i pogoda im nie straszna , Dzisiaj mamy dwie konkurencje do rozegrania . W tej chwili gdy rozmawiamy trwają eliminacje  jazdy figurowej i jeste smy po slalomie no i mamy sukcesy . Gabrysia Koszycka I miejsce i Igor Domaszewski brąz  dwa medale na dobry początek. Zobaczymy co będzie dalej w jeździe figurowej a jutro skoki  i mamy chrapkę  na parę medali . Zobaczymy c będzie .

K.Andruszkiewicz

Na zdjęciach trener naszych zawodników M. Krzywiński , Szelment oraz ceremonia wręczenia medali dla naszych zawodników .

sobota, 29 sierpnia, 2020 Aktualności, Narciarstwo wodne