Znów przegrywamy – czy zasłużenie ?

Kolejny mecz i kolejna porażką. Tym razem na własnym boisku przegraliśmy z Sparta 1951 Szepietowo .

Do przerwy było 0:2  a ostatecznie przegraliśmy 1:3. Ten mecz był dziwny . Pierwsza  bramka kuriozalna i nie powinna być uznana . Faul na naszym bramkarzy my stajemy  a  sędziowie  jakby nic puszczają dalej grę – Panowie sędziowie wstyd . Mieliśmy 3 słupki i i ten mecz powinniśmy wygrać

A jak mecz ocenia trener Sparty Rafał Harasim :

„ Skandaliczna pierwsza bramka. Uważam iż ewidentny faul a jeżeli nie faul to sędzia powinien przerwać grę . Nasz bramkarz leży z kontuzją   musiał zejść  a sędziowie tego nie widzą. Mieliśmy swoje szanse słupki  ale też graliśmy bez 6 podstawowych zawodników, graliśmy młodzieżą 15 -latków i nieźle dawali sobie radę  ale potrzebuj czasu aby to wszystko zaskoczyło – cierpliwości „

niedziela, 30 sierpnia, 2020 Aktualności, Piłka nożna
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

Zdjęcia

Zdjęcia Necko Endurance 2011 OLYXXVIII Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Festyn (4) Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych Augustów 2012 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011