Pierwszy mecz i pierwsze zwycięzstwo

W swym inauguracyjnym meczu Sparta Augustów  pokonała na własnym boisku Piasta  Białystok 1:0.

Mecz był ciężki ale najważniejsze jest zwycięstwo .

Komentarz J. Bayera trenera Sparty :

” Mecz bardzo trudny. Cieszy nas wynik , trzy punkty na początek  ale zagraliśmy bardzo słabe spotkanie i to było widać. Chaotyczne akcje , brak ich wykończenia . W tyle to jeszcze to jako tako wyglądało a brakuje nam „przodu „. W pierwszej połowie mieliśmy trzy setki  ale  nieskuteczność to nasza gehenna W czystych sytuacjach nie strzelamy bramek  A druga połowa to gra pod presja , prowadzimy 1:0 ; strach stracić bramkę i to nas paraliżowało. A z przodu „ młodzież’’ jeszcze nie daje rady.  Oni jeszcze się uczą . Duże brawa dla Andrzeja Szyszki  za obronę strzału gości. To zresztą była ich jedyna szansa na wyrównanie ale na drodze stanął nasz nowy nabytek. I jeszcze raz;  wynik cieszy,  ale za tydzień z Wasilkowem musimy zagrać o wiele lepiej. Gratuluje dla Pawła Sakowicza za strzelenie swej pierwszej bramki w 30 minucie .”

sobota, 17 sierpnia, 2013 Aktualności, Piłka nożna
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

Zdjęcia

Zdjęcia Necko Endurance 2011 OLYXXVIII Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Festyn (4) Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych Augustów 2012 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011