Podział punktów z Pogonią Łapy

W swym kolejnym meczu nasi piłkarze, grając na własnym boisku zremisowali 0:0 z Pogonią Łapy.

Komentarz J. Bayera trenera Sparty:

Mecz był taki jak się spodziewaliśmy. Myślę iż nawet  układ tabeli pokazywał iż są to dwa równe zespoły,  które grają podobnie i  dzisiejsze spotkanie    było  typowym meczem walki. Nie było może zbytnio fajerwerków. My mieliśmy w pierwszej połowie  swoje dwie sytuacje  Łukasza Sobolewskiego. Przeciwnicy w drugiej połowie  mieli strzał z dystansu  i tak naprawdę to  była jedyna ich sytuacja do strzelenia gola . Tutaj jedna bramka decydowała . Wynik zero  zero  nie krzywdzi żadnego z zespołów. I niestety; jak się nie ma tego co się chce to trzeba się cieszyć z tego  co jest.  Wypadł dzisiaj Paweł Zaniewski , który grał dzisiaj bardzo dobrze. a  ma mocno zbite śródstopie .  Doszedł Tomek  i mam nadzieję,  iż z każdym dniem dyspozycja naszych piłkarzy będzie coraz lepsza. W  sobotę jedziemy  do Piasta powalczyć i zobaczymy .

niedziela, 30 września, 2012 Aktualności, Piłka nożna
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

Zdjęcia

Zdjęcia Necko Endurance 2011 OLYXXVIII Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Festyn (4) Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych Augustów 2012 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011