Przeszliśmy obok meczu – porażka z Piastem

Tym razen nie udało się i nasza Sparta w swoim wyjazdowym meczu z Piastem Białystok  przegrała 3:1. W pierwszej połowie przegrywaliśmy jedna bramką ale niestety w drugiej połowie padły jeszcze dwie bramki dla gospodarzy a jedna dla Sparty. Bramki  dla Piasta strzelili : Wojno 38, 62, Cichoń 58,  a dla Sparty,  Kawałko 80 .

Tradycyjny już komentarz naszego trenera Jacka Bayera, który jeszcze niedawno był trenerem  Piasta Białystok .

„ Przytrafił się nam najsłabszy mecz na wyjeździe. Zabrakło walki – przeszliśmy obok meczu. Przeciwnik wcale nie był od nas lepszy a przegraliśmy 3:1. Cóż trzeba wyciągnąć wnioski.  Następny mecz gramy z beniaminkiem ale drużyną z czuba tabeli Magnatem Juchnowiec.”

Pozostałe sobotnie wyniki :

Promień Mońki – Sokół Sokółka 3:0 (1:0). Bramki: Ł. Studniarek 3, Połuszejko 70, Citko 75.
Magnat Juchnowiec Kościelny – Włókniarz Białystok 5:1 (3:1). Bramki: Szychowski 8, Hruświcki 18, Czajkowski 24, 74, Horodeński 89 – Draps 12.
KS Michałowo – Gryf Gródek 0:3 (0:2). Bramki: Kozłowski 12, Dzierzgowski 44, Osypiuk 55.

Niedzielne wyniki:
Pogoń Łapy – Sparta 1951 Szepietowo 1:6 (0:2).
Bramki: Hryniuk 88 – Pasko 37, Piszczatowski 45, Kowalczyk 60, 72, Ptaszyński 90, Chodorowski 90+2.
Hetman Tykocin – Hetman Białystok 2:0 (0:0).
Bramki: Huczko 53, Hryszko 70.

LZS Narewka – Znicz Suraż 4:0 (3:0).
Bramki: Lasota 15, 35, Hołownia 23, 59.

Puszcza Hajnówka – Cresovia Siemiatycze 1:0 (0:0).
Bramka: Kicel 85.