Porażka która boli.

Nasza Sparta przegrała w swym wyjazdowym meczu z Ruchem Wysokie Mazowieckie 0:1.

Pierwsza połowa była bardzo dobra, wiele akcji ale niestety bez gola. Bramka dla gospodarzy padła w 53 minucie. Były szanse na zmianę wyniku ale cóż nie udało się . Porażka bardzo komplikuje już i tak nie łatwą sytuację Sparty  a do zakończenia ligi pozostało 5 meczy ( trzy wyjazdowe i dwa u siebie )

Pierwsza połowa była bardzo dobra, wiele akcji ale niestety bez gola. Bramka dla gospodarzy padła w 53 minucie. Były szanse na zmianę wyniku ale cóż nie udało się . Porażka bardzo komplikuje już i tak nie łatwą sytuację Sparty  a do zakończenia ligi pozostało 6 meczy ( cztery wyjazdowe i dwa u siebie ),