Przegraliśmy z Promieniem Mońki .

Drugi mecz AKS Sparta nie był zbyt szczęśliwy . Na wyjeździe nasi chłopcy przegrali 3:0.

Ale jak powiedział trener Sparty dwie decyzje sędziego głównego były co najmniej dyskusyjne.

Pierwsza z nich już w 3 minucie kiedy sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy za na strzeloną rękę . Druga utracona bramka była jak najbardziej prawidłowa . Ale najbardziej dyskusyjna była sytuacja  w  44 minucie, kiedy  nasi piłkarze stracili trzecia bramkę. To zaważyło na całym meczu. Jak powiedział J. Bayer piłkarz Promienia wpadł na naszego bramkarza. Sędzia nie tylko podyktował rzut karny z którego padła trzecia bramka ale to co jest co najmniej dziwne dał naszemu bramkarzowi czerwoną kartkę. A tym samym nasza drużyna kończyła mecz w 10-tkę . Naszemu bramkarzowi grozi wykluczenie na 2 -3 mecze. Mimo tego nasi chłopcy grali dobrze . Ale cóż taka jest piłka