Przegraliśmy z Promieniem Mońki .

Drugi mecz AKS Sparta nie był zbyt szczęśliwy . Na wyjeździe nasi chłopcy przegrali 3:0.

Ale jak powiedział trener Sparty dwie decyzje sędziego głównego były co najmniej dyskusyjne.

Pierwsza z nich już w 3 minucie kiedy sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy za na strzeloną rękę . Druga utracona bramka była jak najbardziej prawidłowa . Ale najbardziej dyskusyjna była sytuacja  w  44 minucie, kiedy  nasi piłkarze stracili trzecia bramkę. To zaważyło na całym meczu. Jak powiedział J. Bayer piłkarz Promienia wpadł na naszego bramkarza. Sędzia nie tylko podyktował rzut karny z którego padła trzecia bramka ale to co jest co najmniej dziwne dał naszemu bramkarzowi czerwoną kartkę. A tym samym nasza drużyna kończyła mecz w 10-tkę . Naszemu bramkarzowi grozi wykluczenie na 2 -3 mecze. Mimo tego nasi chłopcy grali dobrze . Ale cóż taka jest piłka

niedziela, 14 sierpnia, 2016 Aktualności, Piłka nożna
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

Zdjęcia

Zdjęcia Necko Endurance 2011 OLYXXVIII Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Festyn (4) Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych Augustów 2012 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011