W środę porażka a w sobotę zwycięstwo .

Można powiedzieć  iż  w środowym wyjazdowym pojedynku z Sokołem Sokółka drużyna  Sparty  była zdecydowanie lepsza  a przegrała 0:1. Nie wykorzystany karny , kilka  tzw setek i nic . A drużynie  Sokoła jedna akcja daje zwycięstwo i 3 pkt.

Z kolei w sobotnie popołudnie nasza drużyna pokonała 5:1  drużynę Magnata Juchnowiec a bramki dla Sparty strzelili : Wilczewski ( z karnego ) oraz Czereszewski, Chabasiński i Haraburda   dwie.

Komentarz do ww. meczy Jacka Bayera :

„Środowy mecz był dla mnie najbardziej bolesnym  od kiedy jestem trenerem Sparty. Przegraliśmy mecz który, nawet nie powinniśmy zremisować.  Byliśmy lepsi a  przegraliśmy.  Mieliśmy karnego, co najmniej 5 setek a oni tylko jedna akcja i gol . Ale ten mecz zdeterminował drużynę  do sobotniego meczu. Chłopcy czuli że zawinili i w drugim meczu była walka i duża determinacja. W pierwszej połowie padł remis a obie bramki były strzelone z karnego. Magnat w 8 minucie a my w 12 minucie .

Ale druga połowa to popis naszej drużyny i strzelenie 4 barmek . Było dużo fajnych akcji z których padły gole . Martwi mnie tylko okrojona kadra- kontuzje , choroba . „