Srebrny medal Edyty Dzieniszewskiej na zakończenie MŚ w Duisburgu.

logo_wm_1

Finałem biegów sztafetowych  na 200 m zakończyły się Mistrzostwa Świata w Kajakarstwie  w Duisburgu

Miło iż nasza kobieca sztafeta w składzie :

1. Karolina Naja
  2. Edyta Dzieniszewska
  3. Ewelina Wawiórkiewicz
  4. Marta Walczykiewicz

zdobyła  srebny medal  z czasem 2:49.609 . Wygrała sztafeta z Węgier a trzecie miejsce zajęły zawodniczki z Rosji a kolejne  Niemcy, Białoruś, Wlk. Brytania , Ukraina.

1234770_659829524035504_458479259_n

Wcześniej nasza  kobieca czwórka  K4 500 zajęła pechowe czwarte miejsce w biegu finałowym .

Wygrały  Węgry  , drugie były zawodniczki z Niemiec a trzecie Białorusinki. Nasza czwórka płynęła w składzie :  K. Naja, B. Mikołajczyk, E. Dzieniszewska oraz M. Krukowska

Informacyjnie Augustowianin i  obrońca tytułu Mistrza Świata M. Twardowski w  finale K1 na 500 m zajął szóste miejsce .

Tak więc były to bardzo udane mistrzostwa naszej Edzi , która zdobyła srebro w sztafecie  oraz indywidualnie brąz na 1000 m.