Wigry Suwałki II pokonane – Sparta górą.

2:1 takim wynikiem zakończył się sobotni mecz pomiędzy Sparta Augustów a czołową drużyna IV ligi Wigrami Suwałki II . Pierwsza bramka dla Sparty padła z karnego w 8 minucie a strzelcem był Sobolewski  . Goście zdołali wyrównać w 33 minucie .Druga połowa to znakomity mecz w wydaniu obu drużyn. I obie drużyny miały swoje szanse ale szczęście uśmiechnęło się do Sparty która dzięki bramce  strzelonej  w 68 min przez Wilczewskiego  wygrała mecz. Należy wspomnieć,  iż sędzia przedłużył mecz aż o 7 minut .

Dzięki zwycięstwu najprawdopodobniej Sparta awansuje na III miejsce .

O meczu trener Sparty K. Salik :

„To był jeden z lepszych meczy odkąd jestem trenerem Sparty. Nie musiałem chłopaków mobilizować. Wiedzieli z kim grają. Wigry to przecież czołowa drużyna naszej ligi zespół wybiegany i bardzo waleczny; często wzmacniany zawodnikami pierwszego składu. Graliśmy z nimi w Pucharze i wiedzieliśmy co reprezentują.  Drużyna zrealizowała wszystkie przedmeczowe założenia taktyczne. Chłopcy zostawili kawał serca i zostali nagrodzeni trzema punktami. Bardzo dobry występ całej drużyny.  Wszyscy dali z siebie 100 % .Na pochwalę zasługuje nasz bramkarz Marcin Putra. Cieszymy się ze zwycięstwa. A przed nami ciężkie spotkanie w Grajewie .

Brawo Sparta .

sobota, 21 października, 2017 Aktualności, Piłka nożna
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

Zdjęcia

Zdjęcia Necko Endurance 2011 OLYXXVIII Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Festyn (4) Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych Augustów 2012 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011