Wygraliśmy kolejny mecz – tym razem z Puszczą Hajnówka

W zakończonym w dniu dzisiejszym wyjazdowym meczu z Puszczą Hajnówka wygraliśmy  0:1  a bramkę na wagę 3 pkt zdobył  w 40 minucie  Kamil Haraburda

Komentarz Jacka Bayera trenera Sparty po zwycięskim  meczu w Hajnówce:

„Wygraliśmy zasłużenie. Pierwsza połowa meczu była przez nas  bardzo mądrze rozegrana. Bramka w 40 minucie Kamila po bardzo ładnej kontrze całego zespołu ustawiła mecz. W II połowie  mądrze się broniliśmy i wypracowywaliśmy kontry. Zabrakło niestety  „ostatniego „  dobrego podania. Mogliśmy wygrać wyżej. Gospodarze w ciągu całego meczu oddali 2 celne strzały na naszą bramkę. W 15 ostatniej kolejce czeka nas hit mecz z 4 drużyną naszej ligi Pogonią Łapy, która ma 3 punkty mniej od nas. To będzie ostatnia szansa w tej rundzie  zobaczyć naszych chłopców na stadionie przy ul . Tytoniowej.   Liczymy na doping naszych kibiców.  Ale to nie koniec . Z racji późnego  rozpoczęcia rundy jesiennej czekają nas  jeszcze 2 mecze wyjazdowe rundy wiosennej. Rozegramy dwa mecze wyjazdowe  z Piastem Białystok i Wasilkowem.”

Pozostałe wyniki 14 kolejki wraz z tabelą

26 października

Piast Białystok – Magnat Juchnowiec Kościelny 1:0 (0:0). Bramki: Tomaszuk 72.

KS Wasilków – Sokół Sokółka 3:1 (0:1). Bramki: Romaniuk 62, Gliński 68, Zieliński 80 – Szoda 10.

27 października

Puszcza Hajnówka – Sparta Augustów 0:1 (0:1). Bramka: Haraburda 40.

Cresovia Siemiatycze – Gryf Gródek 1:0 (0:0). Bramka: Zalewski 90.

Sparta 1951 Szepietowo – Hetman Tykocin 3:2 (2:2). Bramki: Ptaszyński 38, 45, Jamiołkowski 61 – samobójcza 4, Hryszko 24.

MKS Mielnik – KS Michałowo 3:1 (1:1). Bramki: Borzym 6, Sobiczewski 57, 86 – Bernatowicz 17 (k).

KS Śniadowo – Hetman Białystok 2:2 (0:2). Bramki: Brzozowski 74 (k), D. Szabłowski 81 – Korbus 5, Sienkiewicz 9.

Pogoń Łapy – Orzeł Kolno 1:0 (1:0). Bramka: Halicki 2.

niedziela, 27 października, 2013 Aktualności, Piłka nożna
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego