Wygraliśmy z Hetmanem Tykocin 0:2.

W zaległym meczu  rozegranym   w Tykocinie  miejscowy Hetman przegrał 0:2 z naszą Spartą  Pierwotnie mecz miał się odbyć 21 września. Pojedynek został przełożony ze względu na obfite opady deszczu. Obie bramki dla naszej drużyny zdobył Kamil Haraburda.

Tradycyjny komentarz trenera Sparty Jacka Bayera:

„Bardzo ważny dla nas wynik , który pokazał w którym miejscu  tabeli  znajdujemy się. A co do meczu-  to był trudny mecz. Dwie piękne bramki Kamila strzelone w przeciągu dwóch minut  w pierwszej połowie ułatwiły nam zadanie . Należy też podkreślić  znakomitą postawę naszego bramkarza A. Szyszko , który w 85 minucie wybronił karnego i dzięki temu do końca  kontrolowaliśmy mecz.

Mimo znanych problemów kadrowych zespól pokazał charakter i hart ducha  i to mnie cieszy .”