Wygrana Sparty z Orłem Kolno 4:0

W swym trzecim meczu Sparta wygrała 4:0. Bramki strzelili : Łukasz Sobolewski w 43 i 83 minucie , Paweł Zaniewski w 67 min oraz Wojtek Mickiewicz w 85 minucie

O meczu powiedział trener Sparty  J. Bayer :

To był ważny mecz dla nas . Po przegranym meczu to było spotkanie aby się odbudować i to się udało. Naszym zadaniem w tym sezonie jest utrzymać się w środku tabeli . Chcielibyśmy być w czubie ale raczej w tym sezonie to byłoby trudne zadanie . A co do samego meczu : Najważniejsze jest to,  iż wygraliśmy i to 4 :0. . Pierwsza połowa to nasza przewaga, dużo sytuacji i w końcu bramka w 43 minucie  która otworzyła mecz. Piękna bramka  z dystansu Pawła Zaniewskiego w 67 minucie ustawiła nam mecz . Dwie ostatnie bramki padły w ostatnich minutach meczu kiedy nasi przeciwnicy opadli z sił. Mieliśmy jeden udany debiut . W bramce  Sparty stanął po raz pierwszy Marcin Putro pozyskany z Wigier Suwałki

Kolejny mecz gramy w niedziele ze Spartą Szepietowo.

sobota, 20 sierpnia, 2016 Aktualności, Piłka nożna
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

Zdjęcia

Zdjęcia Necko Endurance 2011 OLYXXVIII Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Festyn (4) Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych Augustów 2012 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011