Wygrana Sparty z Orłem Kolno 4:0

W swym trzecim meczu Sparta wygrała 4:0. Bramki strzelili : Łukasz Sobolewski w 43 i 83 minucie , Paweł Zaniewski w 67 min oraz Wojtek Mickiewicz w 85 minucie

O meczu powiedział trener Sparty  J. Bayer :

To był ważny mecz dla nas . Po przegranym meczu to było spotkanie aby się odbudować i to się udało. Naszym zadaniem w tym sezonie jest utrzymać się w środku tabeli . Chcielibyśmy być w czubie ale raczej w tym sezonie to byłoby trudne zadanie . A co do samego meczu : Najważniejsze jest to,  iż wygraliśmy i to 4 :0. . Pierwsza połowa to nasza przewaga, dużo sytuacji i w końcu bramka w 43 minucie  która otworzyła mecz. Piękna bramka  z dystansu Pawła Zaniewskiego w 67 minucie ustawiła nam mecz . Dwie ostatnie bramki padły w ostatnich minutach meczu kiedy nasi przeciwnicy opadli z sił. Mieliśmy jeden udany debiut . W bramce  Sparty stanął po raz pierwszy Marcin Putro pozyskany z Wigier Suwałki

Kolejny mecz gramy w niedziele ze Spartą Szepietowo.