Wygrana x 2 … 6 pkt. dla Sparty

W swym drugim meczu rundy wiosennej Sparta  wygrała  u siebie z Sokołem Sokółka 2:1.  Mecz obfitował w to co kibice lubią tzn.  akcje , parady, nerwy ( tego akurat nie lubią )  Szkoda, iż przy tylu szansach wynik jest taki jaki jest . Ale to co najważniejsze wygraliśmy a ponieważ  w kolejnym meczu mamy walkowera czyli zdobyliśmy 6  ważnych pkt . Tradycyjnie komentarz J, Bayera trenera Sparty .

„Coż do przerwy powinniśmy mieć ten mecz ułożony. Prowadzimy 2:0 ( 10 min . Piotrek Chabasiński i 26 min Lukasz Sobolewski)    I myślę,  iż do strzelenia pierwszej bramki graliśmy znakomicie.  Niestety tracimy głupią bramkę ( podobnie jak Szepietowie ) i  II połowa ; mnóstwo sytuacji i robi się nerwówka do samego końca . Indolencja  strzelecka  całkowita , nerwówka i mało brakowało abyśmy ten mecz zremisowali.

Musimy być skoncentrowani  przez cały mecz. Ja ciągle podkreślam, iż to jest taka liga,   gdzie każdy może jakiś punkt zdobyć . Cieszymy się z 3 pkt. tym bardziej iż mamy walkower w następnej kolejce czyli 6 pkt. dopisujemy i jesteśmy bliżej tej góry. A co będzie dalej .. Musimy zdecydowanie poprawić skuteczność u siebie a na wyjazdach. Koncentracja na 100%.