Wygrywamy na wyjeździe z Gryfem Gródek 1:3.

Dobra passa Sparty trwa . Wygrywamy na wyjeździe z Gryfem Gródek  1:3.

W zakończonym przed chwilą meczu drużyna Sparty wygrała z Gryfem Gródek 1:3. Bramki dla naszej drużyny strzelili : Haraburda  w 21 minucie oraz dwie Paweł Stasiński ( w 68 i 90 minucie ) . Gospodarze swą bramkę strzelili już w 4 minucie.

Komentarz Jacka Bayera trenera Sparty:

„Optycznie przez cały mecz przewaga należała do drużyny gospodarzy. My przegrywaliśmy od 4 minuty ale pokazaliśmy charakter i wolę walki przez cały mecz. Przez cały mecz byliśmy drużyną bardzo skuteczną szczególnie w kontrze. Bardzo ułatwiła nam  zadanie bramka strzelona z rzutu wolnego przez Pawła w  68 minucie . Cieszymy się z dobrej postawy i zwycięstwa . Za tydzień gramy u siebie z beniaminkiem ze Śniadowa a z taką drużyną zawsze gra się trudno. Liczymy na doping naszych kibiców. „