Wygrywamy z ŁKS 1926 Łomża 2:1.

W dzisiejszym meczu rozgrywanym na stadionie przy ul. Tytoniowej szczęście w końcu uśmiechnęło się do Sparty. Wygraliśmy 2:1 . Po pierwszej połowie goście prowadzili 0:1 po golu  w 1 minucie  z rzutu rożnego . W drugiej połowie po dwóch ewidentnych faulach w polu karnym na naszych piłkarzach sędzia podyktował 2 rzuty karne , które na gole zamienił Paweł Zaniewski.

A tak o meczu powiedział trener Rafał Harasim :

„ Zagraliśmy dobrze taktycznie . Zmieniliśmy ustawienie i to pomogło. Graliśmy konsekwentnie  i przy odrobinie szczęścia udało nam się wygrać .  Mamy wciąż problemy kadrowe stąd wprowadzamy  młodych piłkarzy  z Akademii. We wtorek kolejny mecz w Pucharze Polskim – gramy w Suwałkach z Browarem Północnym w której Graja byli piłkarze  Wigier a w sobotę mecz wyjazdowy  z liderem Turem B. Podlaski, drużyną która ma komplet  punktów „