« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Za nami pokazy na nartach wodnych.

Na rzece Netta  na wprost  gościnnej Białej Perły   zawodnicy naszego klubu zaprezentowali show na nartach . W pokazach przygotowanych przez M. Krzywińskiego zaprezentowali zawodnicy sekcji nart wodnych ci najmłodsi i Ci nieco starsi .

A na akwenie Netty zobaczyliśmy m.in. :

Przejazd grupowy najmłodszych dzieci z AKS Sparta oraz klubu Zatoka K. Rutkowskiego

Przejazd grupowy naszych juniorów mł. oraz juniorów Gabrieli Koszyckiej , Majki  Piątek, Igora Domaszewskiego , Antka Olszewskiego , Karola Wnukowskiego i  Dominiki Cyl

Kolejnym punktem była jazda „ za nogę „ Oskara Domaszewskiego

Niewątpliwym hitem był pokaz kajakarzy – czwórki Sparty w składzie M. Garbacz, P. Grygo , G. Trochim  i M. Burzym która potrafiła ciągnąc za kajakiem narciarza wodnego – A. Olszewskiego. Cos takiego można zobaczyć tylko w Augustowie a nie jest to sprawa łatwa. Chwilę po pokazie nasz kajakarz Marcin Garbacz powiedział : „Nie było tak lekko, mega opór pod wiosłem, ale się dało „.

Pięknie zaprezentowali się nasi kadrowicze Maja Piątek , Igor Domaszewski oraz Gabrysia Koszycka  jadąc wspólnie . Był pokaz jazdy figurowej Igora Domaszewskiego . A na zakończenie piramida złożona z Majki Piątek , Gabrysi Koszyckiej  i Oskara Domaszewskiego .

Znakomita impreza  spotkała się z ciepłym przyjęciem widzów- to się o prostu podobało .

Gościem imprezy był Pan Burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk .

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie imprezy . Szczególne podziękowania dla Augustowskich Placówek Kultury  .

Kilka zdjęć z pokazu autorstwa K. Andruszkiewicza i P. Domaszewskiego.

sobota, 5 września, 2020 Aktualności, Narciarstwo wodne