Za nami kolejne dwa mecze Sparty.

W  drugiej kolejce Podlaskiej IV ligi Sparta na wyjeździe przegrała  z drużyną Dąb Dąbrowa Białostocka 5:3.

Ale już w dniu wczorajszym na własnym boisku nasi piłkarze pewnie wygrali z Cresovią Siemiatycze 4:1.

Komentarz do obu meczów:

Mecz wyjazdowy z Dabrową można  nazwać meczem niewykorzystanych szans przez Spartę . Powinniśmy ten mecz wygrać , mieliśmy mnóstwo okazji a że  sytuacje nie wykorzystane się mszczą i tak było w tym przypadku . Gospodarze wygrali dzięki niestety dzięki  m.in dwóm bramkom samobójczym .

Mecz sobotni  wygraliśmy 4:1 . Chociaż w pierwszej połowie gra była wyrównana . Pierwszą bramkę strzelił z karnego Sobolewski w 33 minucie. Goście wyrównali w 55 minucie . Ale później  dzięki lepszej kondycji do głosu doszli nasi piłkarze którzy strzelili jeszcze trzy bramki : w 59 Mickiewicz, w 82 Krupiński i w samej końcówce Zaniewski .

Drużyna Sparty po III kolejkach zajmuje IV miejsce mając na swym koncie 6 pkt.

niedziela, 19 sierpnia, 2018 Aktualności, Piłka nożna
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

Zdjęcia

Zdjęcia Necko Endurance 2011 OLYXXVIII Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Festyn (4) Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych Augustów 2012 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011