Za nami kolejny wyścig formuły 1 na wodzie .
Za nami kolejny wyścig formuły 1 na wodzie .
W Grand Prix Chin wygrał Szwed Erik Stark , drugie i trzecie miejsce zajęli Thani Al Qemzi i Ahmed Al Hameli z Emiratów Arabskich . Czwarty był Alex Carella a piąty Philippe Chiappe . Bartek Marszałek zajął siódme miejsce .
„Solidny wyścig i 7 miejsce w GP Chin. Polska flaga dumnie powiewa a ja jestem zadowolony bo startując z 10 pozycji wytrwale nadrabiałem straty” – powiedział po zawodach Bartek Marszałek
– Zabieram do kraju 4 punkty i odliczam dni do kolejnych zawodów w Chinach 1 października. Dziękuję wszystkim za kibicowanie! – podsumował swój start jedyny Polak ścigający się w wodnej Formule 1.
.W klasyfikacji Generalnej Mistrzostw Świata F1H2O liderem jest Alex Carella z 38 pkt a kolejne miejsca zajmują Fin Sami Selio z 30 pkt i dobrze nam znany sympatyczny Francuz Philippe Chiappe z 27 pkt. Bartek Marszałek dzięki zdobytym punktom w Chinach (4) oraz w pierwszym tegorocznym wyścigu cyklu w Portugalii (7) zajmuje dobrą dziesiątą pozycję. Kolejne zawody w Chińskim Liuzhou za 46 dni.
Wyszukiwarka




Firmy które nas wspierają.
PODLASKIE – film promocyjny województwa podlaskiego
Ostatnie wpisy
- Wyjątkowe gratulacje od Marszałka Województwa Podlaskiego
- Jesień Cup 2025 – Turniej Pełen Emocji!
- Skoki na medal!
- Sukcesy narciarzy!
- Udany weekend dla zawodników Akademii Piłkarskiej Sparta
- Obóz Piwniczna-Zdrój 2025
- Mistrzostwa Polski juniorów i młodzików w kajakarstwie klasycznym
- Intensywny spartański weekend
- Sukces naszych kajakarzy na Mistrzostwach Świata Masters w Portugalii
- Oświadczenie Zarządu AKS SPARTA
- Przygotowania do startu sezonu piłkarskiego 2025/2026 rozpoczęte
- Mistrzostwa Polski za motorówką w konkurencji slalom i skoki 2025
- (brak tytułu)
- Kolejna edycja Lotto Netta Cup za nami
- (brak tytułu)






