« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Dwa turnieje naszych młodych piłkarzy

W sobotę piłkarski  finał Pucharu Zimy  odbył się w hali przy SP nr 4 . Dla przypomnienia w szranki stanęły następujące drużyny Czarni Olecko, Talent Białystok , Rona Ełk, Falcon Suwałki i drużyna Akademii Piłkarskiej   Sparty   rocznika 2004 -2005 . Rozegrano turnieje u każdego z uczestników a finał odbył się właśnie w sobotę w Augustowie.

W porównaniu do ubiegłego roku augustowianie na przestrzeni całych rozgrywek zaprezentowali się znakomicie, zdobywając 34 punkty. Ostatecznie stanęli na najniższym stopniu podium, a miejsca ustąpili Czarnym Olecko i Talentowi Białystok. Pozostałe miejsca zajęły drużyny ,  Rona Ełk i Falcon Sokółka . Pozycja Sparty  w tabeli jest więc dużym osiągnięciem augustowian.

więcej nt turnieju na : http://akademiasparta.pl/aktualnosci/post/pilkarskie-pozegnanie-krolowej-zimy

Zdjęcie z turnieju

zima

Z kolei niedziela  w tym samym miejscu to turniej rocznika 2002-2003 o puchar Dyrektora Balt Yachtu. Znakomita impreza przygotowana przez trenerów Mieczysława i Andrzeja Sobolewskich  z udziałem drużyn Orzeł  Kolno ,  Wissa Szczuczyn ,  ŁKS  Łomża oraz trzech drużyn naszej Sparty i tylko szkoda iż 1 bramka zadecydowała iż Sparta I  zajęła II miejsce . Ale tak naprawdę nie o miejsce tu chodzi . Najważniejsze iż  młodzi piłkarze maja swoją pasję   , trenują ciężko a być  może za parę lat o niektórych z nich będzie głósno.

W załączeniu   zdjęcia z Turnieju o Puchar  Dyrektora Balt Yachtu.

IMG_3880 IMG_3882 IMG_3883 IMG_3884 IMG_3889 IMG_3893

niedziela, 29 marca, 2015 Aktualności, Piłka nożna