Dziś pożegnaliśmy Dorotę Reginę Salik.
Dziś pożegnaliśmy Dorotę Reginę Salik ( panieńskie Jacewicz) . Dorota była zawodniczką naszego klubu, która zdobyła pierwszy medal Mistrzostw Polski na dystansie K1 500 dla Augustowskiego Klubu Sportowego Sparta . Na jej pogrzebie był Zarząd klubu, trenerzy , działacze oraz jej pierwszy trener Andrzej Siemion. Dorota była żoną Wojtka Salika Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej naszego klubu oraz działacza sekcji piłki nożnej.
Drogi Wojtku
Szczere wyrazy Współczucia z powodu śmierci Żony
składają
Zarząd, działacze, trenerzy i zawodnicy
Augustowskiego Klubu Sportowego „Sparta”
Wyszukiwarka



Firmy które nas wspierają.
PODLASKIE – film promocyjny województwa podlaskiego
Ostatnie wpisy
- Ostatni trening seniorów w rundzie wiosennej sezonu 2025/2026
- XX Regaty Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka oraz Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
- Seniorzy AKS Sparta walczyli do końca
- Treningi zawodników sekcji narciarstwa wodnego trwają pełną parą
- Wsparcie Województwa Podlaskiego
- Sparingi
- Zimowe trenowanie
- Sportowy region
- Spotkanie świąteczno-jubileuszowe Totalizatora Sportowego
- III Podlaska Gala Sportu
- Uroczyste Posiedzenie Zarządu PZMWiNW
- Uroczyste wręczenie nagród dla zawodników sekcji kajakowej i narciarstwa wodnego
- Popularyzacja i upowszechnianie kajakarstwa oraz narciarstwa wodnego wśród mieszkańców Augustowa
- Dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki
- Wyjątkowe gratulacje od Marszałka Województwa Podlaskiego






