« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Festyn Akademii Piłkarskiej Sparty

W nawale wielu informacji umknęła nam znakomita inicjatywa szkólki piłkarskiej a mianowicie ich festyn 

Ponizej relacja z tej imprezy

W dniu 2 czerwca na Orliku przy Zespole Szkół Samorządowych nr 3 w Augustowie odbył się festyn piłkarski dla dzieci organizowany przez Akademię Piłkarską BZWBK Sparta. Niedzielna słoneczna pogoda sprawiła, iż impreza zgromadziła ok. 70 dzieci z Akademii oraz ich rodziny. Młodzi zawodnicy zmagali się ze sobą w turnieju piłkarskim w poszczególnych kategoriach wiekowych. Sportowa rywalizacja i dobra zabawa towarzyszyła młodym adeptom piłki nożnej przez cały czas trwania imprezy. Po ponad półrocznym funkcjonowaniu Akademii Piłkarskiej BZWBK Sparta widać u jej podopiecznych znaczne postępy, a przede wszystkim entuzjazm i zaangażowanie w ciężką pracę na treningach. Wszystko to przełożyło się na dobry poziom turniejowych rozgrywek. Oprócz dzieci, swoich sił mogli spróbować także rodzice, którzy stworzyli trzy drużyny.

W czasie trwania festynu odbyły się liczne konkursy i loterie z nagrodami. Każdy maluch, któremu dopisało szczęście mógł wygrać smycze, koszulki, karnet na pizze, basen czy statek. Dodatkową atrakcją imprezy była zumba dla dzieci prowadzona przez Sylwię Kamińską oraz pokaz żonglerki piłkami i karcianych sztuczek w wykonaniu zaproszonego magika z Suwałk. Inicjatorami piłkarskiego festynu byli trenerzy i założyciele Akademii: Rafał Harasim i Karol Salik.

Impreza nie odbyła by się bez pomocy sponsorów oraz osób, które wsparły zmagania młodych piłkarzy. Szczególne podziękowania należą się Andrzejowi Zarzeckiemu z CSiR w Augustowie, Adamowi Aleksandrowiczowi z Żeglugi Augustowskiej, Tadeuszowi Januszowi Wierzbickiemu dyrektorowi Zespołu Szkół Samorządowych, Mariuszowi Haraburdzie z Park Pabu, Marianowi Lech z Baru Gyros, Agnieszce Wysockiej, Małgorzacie Kopiczko z kompleksu „Nad Nettą”, Justynie Purwin ze sklepu papierniczo-sportowego, Katarzynie Mikuckiej (nazwa salonu), Wojtkowi Salik oraz rodzicom. Po zakończonej imprezie wszyscy zgodnie przyznali, iż była ona bardzo udana, a  dzieci zadowolone z tego typu inicjatywy.

pobrane (1) pobrane (2) pobrane (3) pobrane (4) pobrane (5) pobrane (6) pobrane (7) pobrane (8) pobrane (9) pobrane (10) pobrane (11) pobrane (12) pobrane (13) pobrane (14) pobrane (15) pobrane (16) pobrane

 

czwartek, 13 czerwca, 2013 Aktualności, Piłka nożna