« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Kamil Borysewicz – Wice Mistrz Świata w skokach na nartach wodnych

Wywiad  z niewątpliwe największym talentem  w nartach wodnych  zawodnikiem Sparty Augustów Wice Mistrzem Świata Kamilem Borysewiczem.

6xlti670ubj36f28dimages (1)imagesIMG_2828

Kamil powiedz nam cos o sobie …

Nazywam się Kamil Borysewicz mam 18 lat, uczę się w II Liceum Ogólnokształcącym., W wolnych chwilach lubię grać na komputerze, słuchać muzyki, spotykać się z kolegami i dziewczyną. Interesuje się również innymi sportami, np. piłka nożna, w którą sam bardzo lubię grać, po za tym chodzę na siłownię. Moim aktualnym trenerem a za razem kolegą jest Mateusz Krzywiński. Powiedziałem  aktualnym, ponieważ w moich umiejętnościach sportowych duży udział miał także Maciej Krzywiński.

Mija 2013 rok, który był dla Ciebie  bardzo udany.  Z którego startu jesteś najbardziej zadowolony?

Rok 2013 jest dotychczas najbardziej owocnym rokiem w moim życiu, wyznaczone cele udało mi się osiągnąć. Najbardziej mnie cieszy występ na Mistrzostwach Świata w nartach wodnych do lat 21 w Stanach Zjednoczonych. Udało mi się zdobyć drugie miejsce w skokach z wynikiem 62,5m, który jest również rekordem Polski seniorów.

Jakie są Twoje plany na kolejny rok? Który start będzie najważniejszy ..?

Planem na następny rok jest dobre przygotowanie fizyczne i poprawienie moich dotychczasowych wyników. A tytuły mam nadzieję przyjdą wraz z wynikami. Myślę, że najważniejszymi zawodami będą Mistrzostwa Europy.

Przyjmij od nas najlepsze życzenia Noworoczne , udanych startów i kolejnych rekordów medali Mistrzostw Świata , Europy .

Dziękuje, także życzę wszystkiego dobrego w nowym roku.

Co chciałbyś na koniec powiedzieć swoim kibicom …

Dziękuje osobom, które wierzą w mój rozwój i kibicują mi kiedy jestem na zawodach. To ważne, żeby mieć też wsparcie rodziny i znajomych, wtedy osiągnięcia bardziej cieszą.

Dziękujemy za rozmowę

 

Rozmowę przeprowadził Krzysztof Andruszkiewicz

 

wtorek, 31 grudnia, 2013 Aktualności, Narciarstwo wodne