Kamil Mistrzem Polski w skokach na nartach wodnych za motorówką.
Kamil Borysewicz był faworytem do złota na Mistrzostwach Polski w Skokach na Nartach Wodnych, które w ten weekend odbyły się w Żninie. Zawodnik Sparty i nie zwiódł. Zdobył złoty medal w kategorii Open skacząc w eliminacjach 45, 8 m a w finale 48, 2 m . Drugi w tej kategorii był również zawodnik Sparty Erwin Zawadzki skacząc na odległość odpowiednio 45,7 oraz 44,2 m. Tydzień temu Kamil pewnie wygrał zawody Lotto Netta Cup skacząc 51, 8 oraz zdobył złoty medal Mistrzostw Polski w Slalomie . ( pisaliśmy o tym )
W kategorii Open Kobiet brąz zdobyła nasza młoda i obiecująca zawodniczka Maja Piątek. Ta sama zawodniczka wygrała kategorię U14 dziewczyn.
Brąz w kategorii U14 chłopców zdobył Jakub Karpiński .
Ekipa Sparty w Żninie

Wyszukiwarka



Firmy które nas wspierają.
PODLASKIE – film promocyjny województwa podlaskiego
Ostatnie wpisy
- Zakończenie rundy wiosennej sezonu 2025/2026
- Ostatni trening seniorów w rundzie wiosennej sezonu 2025/2026
- XX Regaty Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka oraz Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
- Seniorzy AKS Sparta walczyli do końca
- Treningi zawodników sekcji narciarstwa wodnego trwają pełną parą
- Wsparcie Województwa Podlaskiego
- Sparingi
- Zimowe trenowanie
- Sportowy region
- Spotkanie świąteczno-jubileuszowe Totalizatora Sportowego
- III Podlaska Gala Sportu
- Uroczyste Posiedzenie Zarządu PZMWiNW
- Uroczyste wręczenie nagród dla zawodników sekcji kajakowej i narciarstwa wodnego
- Popularyzacja i upowszechnianie kajakarstwa oraz narciarstwa wodnego wśród mieszkańców Augustowa
- Dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki





