« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

LOTTO NETTA CUP 2015 za nami .

Wspaniała atmosfera, tysiące widzów , znakomici  zawodnicy i znamienici goście tak krótko można streścić zakończony właśnie konkurs skoków    Lotto Netta Cup 2015 . I tylko w pierwszej części do konkursu nie dostosowała się pogoda a szczególnie wiatr. I ze względu na wiatr wyniki nie były tak rewelacyjne  jak rok wcześniej . Mimo wszytko takich wyników w tym roku w Polsce nie było .

A oto wyniki:

  1. Vladimir Ryanzin Rosja      61,60
  2. Aleksandr Isayev Bialorus 58,80
  3. Kamil Borysewicz Polska 58,60
  4. Ricardas Lazinskas Litwa 56,60

Przy okazji tych nadzwyczajnych zawodów Augustowski Klub Sportowy „Sparta” świętował jubileusz 50-lecia istnienia sekcji narciarstwa wodnego.

Z tej okazji na imprezę zaproszono kilkunastu  zasłużonych zawodników   Sparty,  którzy w ciągu   50 lat   godnie reprezentowali sekcje nart wodnych naszego  klubu.

– Sekcja narciarstwa wodnego Waszego Klubu jest bez wątpienia jedną z wizytówek tego sportu w naszym kraju. Dzięki zaangażowaniu wielu pokoleń działaczy i trenerów wychowała i nadal wychowuje wielkich mistrzów, a także propaguje i promuje tą wspaniałą dyscyplinę wśród dzieci i młodzieży. Potwierdzeniem prężnej działalności Waszej sekcji są Międzynarodowe Zawody Lotto Netta Cup, które urosły do rangi jednej z najważniejszych tego typu imprez na świecie i corocznie przyciągają do Augustowa gwiazdy narciarstwa wodnego oraz rzesze kibiców – takie słowa skierował do obchodzących jubileusz prezes Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego Andrzej Marcinkowski.

Życzymy kolejnych sukcesów sportowych i kolejnych wspaniałych jubileuszów!

Korzystając z okazji należa się duze podziekowania za wkład pracy i zaangażówanie przy organizacji zawodów dla Mateusza, Maćka i Wojtka Krzywińskich oraz dla tych osob i instytucji bez których trudno byłoby zoorganizwoac nasze zawody

Wzystkim dziekujemy

 

 

W załączeniu kilka zdjęć z dzisiejszych zawodów .

FullSizeRender (1) FullSizeRender (2) FullSizeRender IMG_0644 IMG_0651 IMG_0658 IMG_0659 IMG_0663 IMG_0664 IMG_0667 IMG_0668 IMG_0671.

sobota, 1 sierpnia, 2015 Aktualności, Narciarstwo wodne