« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Obóz piłkarski Akademii Piłkarskiej Sparta w Gdańsku .

Pod koniec lipca zawodnicy kategorii Junior, Trampkarz i Młodzik wraz z trenerami wyjechali na obóz przygotowawczy do Gdańska

Akademicy trenowali codziennie dwa razy – rano i popołudniu oprocz treningów zagraliśmy też dwa sparingi z tutejszymi drużynami. Zawodnicy rocznika 06/07 mieli okazję zmierzyć się z Trampkarzami ekstraklasowej Lechii Gdańsk . Juniorzy natomiast zagrali z najstarszym klubem w Gdańsku – Stoczniowcem .

Pogoda nie była zbyt łaskawa jednak udało się kilka razy dać nura do morza w ramach aktywnego odpoczynku wybraliśmy się do parku trampolin oraz kręgielni.

Był to bardzo pracowity i owocny obóz na szczęście obyło się bez kontuzji wróciliśmy w pełni przygotowani do nowego sezonu, który Juniorzy trenera Rafała Harasima rozpoczęli  meczem z Wigrami Suwałki wygranym 1:0 w ten weekend rusza reszta rozgrywek o czym będziemy informować na bieżąco

Wyjazd na obóz był możliwy dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miejskiego w Augustowie w ramach programu ” Sport to edukacja – Wypoczynek letni” za co serdecznie dziękujemy .

czwartek, 10 września, 2020 Aktualności, Piłka nożna