Pierwsze kajakowe mistrzostwa za nami!
Podczas 41 Długodystansowych Mistrzostw Polski w Kajakarstwie, które odbyły się 16-18 maja 2025 r. w Chełmnie nasza zawodniczka Lena Karbowska wywalczyła srebrny medal w konkurencji K1 młodziczek rocznika 2013 na dystansie 5000 m.
Gratulujemy zawodniczce oraz trenerce Katarzynie Chełmińskiej wicemistrzostwa i życzymy dalszych sukcesów!
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustów.
Wyszukiwarka



Firmy które nas wspierają.
PODLASKIE – film promocyjny województwa podlaskiego
Ostatnie wpisy
- Ostatni trening seniorów w rundzie wiosennej sezonu 2025/2026
- XX Regaty Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka oraz Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
- Seniorzy AKS Sparta walczyli do końca
- Treningi zawodników sekcji narciarstwa wodnego trwają pełną parą
- Wsparcie Województwa Podlaskiego
- Sparingi
- Zimowe trenowanie
- Sportowy region
- Spotkanie świąteczno-jubileuszowe Totalizatora Sportowego
- III Podlaska Gala Sportu
- Uroczyste Posiedzenie Zarządu PZMWiNW
- Uroczyste wręczenie nagród dla zawodników sekcji kajakowej i narciarstwa wodnego
- Popularyzacja i upowszechnianie kajakarstwa oraz narciarstwa wodnego wśród mieszkańców Augustowa
- Dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki
- Wyjątkowe gratulacje od Marszałka Województwa Podlaskiego










