« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Promien Mońki pokonany przez Spartę . Wygraliśmy 2:0

Za nami już dwie kolejki  wiosennej rundy  Podlaskiej IV ligi . Pierwszy wyjazdowy mecz  z Cresovią Siemiatycze  Sparta przegrała 1:3 chociaż wynik nie odzwierciedla  gry .  Drugi  mecz u siebie  wygrany 2:0 .Obie bramki strzelił Lukasz Sobolewski w 25 i 66 minucie.

Nasi chłopcy   w zwycięskim meczu  grali w następującym składzie :

Bramkarz – Marcin Putra

I dalej:

Adam Zaniewski, Michał Pieślak , Paweł Sakowicz, Mateusz Knoch, Dawid Parafinowicz ( od 88 min. Rafał Grajewski ) , Paweł Zaniewski, Kamil Wilczewski ( od 60 min Wojciech Michnowicz), Dawid Dorochowicz  ( od 80 min Maciej Wielgat ) Paweł  Stasiński , Łukasz Sobolewski ( od 78 min Mariusz Urban )

O obu meczach Jacek Bayer  trener Sparty :

Wpierw o wygranym meczu :

„Zdawaliśmy  sobie sprawę jak ważny dla nas był to mecz ponieważ następne III  mecze gramy na wyjeździe a wiadomo iż na wyjazdach nie jest łatwo  o punkty . Widać czego  nam brakuje .  Teraz już będziemy mogli wchodzić i trenować na boisku o pełnym wymiarze  a nie jak dotychczas na orliku.

Powiedzmy szczerze co do dzisiejszego meczu – gra może nie była najlepsza  ale liczy się efekt końcowy  i trzy punkty. Tak wiec cieszymy się z tych trzech punktów

A co do pierwszego  przegranego meczu – tam wygrał zespół , który był bardziej skuteczny . Zespół gospodarzy miał 4 sytuacje  i strzelił 3 bramki my mieliśmy 5 sytuacji a strzeliliśmy tylko jedna bramkę. Mecz był równy  a o wyniki zadecydowała skuteczność.  Najbliższy mecz  z tych trzech wyjazdowych gramy w niedziele w Kolnie „.

zdjecia: J. Wojczulis DP 

sobota, 25 marca, 2017 Aktualności, Piłka nożna