Przegrywamy z Wigrami Suwałki na własnym boisku.
Wigry Suwałki II pokonały Spartę 0:3. Z wyniku meczu wynika iż zdecydowanie Wigry były górą w tym dzisiejszym meczu rozegranym na stadionie przy ulicy Tytoniowej. Ale z gry wcale tak nie wynikało .
Mecz był wyrównany i każdy inny wynik był możliwy. Po pierwszej połowie dzięki podyktowanemu rzutowi karnemu Wigry prowadziły jedną bramką . W drugiej połowie gra była otwarta do czasu kiedy za „ niecenzuralne słowa „ czerwoną kartkę otrzymał nasz zawodnik . Ale w dalszym ciągu to Sparta grała swa piłkę aż do ostatnich minut kiedy Wigry zdobyły dwie bramki. Jedna cały nasz zespół zasługuje na uznanie „ pokazaliśmy charakter i wolę walki” . Szczególnie trzeba wyróżnić naszego bramkarza który rozegrał znakomity mecz a kilka obronionych strzałów była na wysokim poziomie .
Przed naszymi pakarzami jeszcze jeden wyjazdowy mecz a później zimowa przerwa.
Wyszukiwarka



Firmy które nas wspierają.
PODLASKIE – film promocyjny województwa podlaskiego
Ostatnie wpisy
- Zakończenie rundy wiosennej sezonu 2025/2026
- Ostatni trening seniorów w rundzie wiosennej sezonu 2025/2026
- XX Regaty Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka oraz Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
- Seniorzy AKS Sparta walczyli do końca
- Treningi zawodników sekcji narciarstwa wodnego trwają pełną parą
- Wsparcie Województwa Podlaskiego
- Sparingi
- Zimowe trenowanie
- Sportowy region
- Spotkanie świąteczno-jubileuszowe Totalizatora Sportowego
- III Podlaska Gala Sportu
- Uroczyste Posiedzenie Zarządu PZMWiNW
- Uroczyste wręczenie nagród dla zawodników sekcji kajakowej i narciarstwa wodnego
- Popularyzacja i upowszechnianie kajakarstwa oraz narciarstwa wodnego wśród mieszkańców Augustowa
- Dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki





