Remis na rozpoczęcie nowego sezonu IV Ligi
W rozegranym wyjazdowym meczu nasza Sparta zremisowała 3:3 z Promieniem Mońki.
Po pierwszej połowie był remis 1:1 chociaż to Sparta strzeliła pierwszego gola a jej zdobywcą był Wojtek Czereszewski ( w 40 min ) a pięć minut gospodarze wyrównali
Druga połowa to zacięta walka i 4 bramki Gospodarze strzelali w 50 i 60 a nasi dokładnie po 5 minutach wyrównywali . Strzelcem w 55 minucie był Paweł Krupiński a w 65 minucie padła bramka samobójcza po rykoszecie od obrońcy.
Należy przyznać iż Sparta pojechała do Moniek w bardzo osłabionym składzie i ten wynik należy przyjąć jako sukces .
Wyszukiwarka



Firmy które nas wspierają.
PODLASKIE – film promocyjny województwa podlaskiego
Ostatnie wpisy
- Ostatni trening seniorów w rundzie wiosennej sezonu 2025/2026
- XX Regaty Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka oraz Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
- Seniorzy AKS Sparta walczyli do końca
- Treningi zawodników sekcji narciarstwa wodnego trwają pełną parą
- Wsparcie Województwa Podlaskiego
- Sparingi
- Zimowe trenowanie
- Sportowy region
- Spotkanie świąteczno-jubileuszowe Totalizatora Sportowego
- III Podlaska Gala Sportu
- Uroczyste Posiedzenie Zarządu PZMWiNW
- Uroczyste wręczenie nagród dla zawodników sekcji kajakowej i narciarstwa wodnego
- Popularyzacja i upowszechnianie kajakarstwa oraz narciarstwa wodnego wśród mieszkańców Augustowa
- Dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki
- Wyjątkowe gratulacje od Marszałka Województwa Podlaskiego






