Remis Sparty 2:2.

W swym kolejnym meczu drużyna Sparty zremisowała z drużyną Orzeł Kolno 2:2 ( do przerwy 2:1).

Było to pierwszy z serii trzech pod rząd meczów wyjazdowych . Bramki dla Sparty strzelili :43 min. Sobolewski  oraz w 82 min Wilczewski.

O meczu J. Bayer trener Sparty powiedział :

„ To był   trudny mecz – mecz walki na boisku bardzo nierównym ,  Nasz przeciwnik walczy o pozostanie w IV lidze. Stąd też  na boisku panowała atmosfera  nerwowa i trzeba przyznać,  iż sędzia  nie panował nad meczem. Pierwsze 15 minut   to nasza  przewaga w której mogliśmy strzelić gola . Ale jak to w piłce bywa pierwsza akcja gospodarzy w 20 minucie i przegrywamy 1:0 . Osiem minut później było już 2:0 i nasza sytuacja nie była najlepsza . Na szczęście w 43 minucie Sobolewski strzela gola i znów jesteśmy w grze.  W drugiej połowie podjęliśmy walkę czego efektem była bramka na remis w 82 minucie. W końcówce mogliśmy strzelić zwycięską bramkę ale nie udało się . Ogólnie cieszymy się z 1 pkt.   A za tydzień  w niedziele czeka nas trudny wyjazdowy mecz w Szepietowie z drużyna która w tabeli jest za nami .”

poniedziałek, 3 kwietnia, 2017 Aktualności, Piłka nożna
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

Zdjęcia

Zdjęcia Necko Endurance 2011 OLYXXVIII Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Festyn (4) Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych Augustów 2012 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011