Kolejny medal. Nasza Edyta zdobyła najwięcej punktów w Mistrzostwach Polski.
Nasza zawodniczka potwierdza iż jest czołową kajakarką Polski Po srebrze na 500 m tym razem zdobyła srebro w K1 na 1000 metrów . Co ciekawe na tym dystansie złoto podobnie jak na 500 m zdobyła Beata Mikołajczyk a brąz M. Krukowska zawodniczka UKS Dojlidy Białystok.
Ostatecznie nasza zawodniczka zdobyła najwięcej pkt w klasyfikacji Mistrzostw Polski Seniorów – kobiety
Oto ta klasyfikacja oraz zdjęcia naszej zawodniczki z MP ( finisz, z medalem i z trenerem J. Grąbczewskim
Wyszukiwarka



Firmy które nas wspierają.
PODLASKIE – film promocyjny województwa podlaskiego
Ostatnie wpisy
- Zakończenie rundy wiosennej sezonu 2025/2026
- Ostatni trening seniorów w rundzie wiosennej sezonu 2025/2026
- XX Regaty Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka oraz Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
- Seniorzy AKS Sparta walczyli do końca
- Treningi zawodników sekcji narciarstwa wodnego trwają pełną parą
- Wsparcie Województwa Podlaskiego
- Sparingi
- Zimowe trenowanie
- Sportowy region
- Spotkanie świąteczno-jubileuszowe Totalizatora Sportowego
- III Podlaska Gala Sportu
- Uroczyste Posiedzenie Zarządu PZMWiNW
- Uroczyste wręczenie nagród dla zawodników sekcji kajakowej i narciarstwa wodnego
- Popularyzacja i upowszechnianie kajakarstwa oraz narciarstwa wodnego wśród mieszkańców Augustowa
- Dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki









