Wygrana 3:1 z Hetmanem Białystok
W zakończonym w dniu dzisiejszym meczu Sparta Augustów zasłużenie wygrała na własnym boisku z Hetmanem Białystok 3:1.
Komentarz trenera Sparty J. Bayera do wygranego meczu z Hetmanem:
„To był bardzo trudny mecz. Z jednej strony ciężkie warunki. Boisko po ostatnich opadach nie było w najlepszym stanie ( grząskie ) a z drugiej strony otatnio mamy pewne problemy kadrowe : kontuzje , czerwona kartka czy tez zwolnienia z zakładów pracy. Stąd tez wynik cieszy; ale jest pewien niedosyt. Mecz ułożył się dla nas znakomicie , gdyż w 10 minucie bramkę na 1:0 strzelił Paweł Krupiński. Później niestety utrudniliśmy sobie robotę gdyż w 25 minucie goście wyrównali. To była niefrasobliwie stracona bramka. Na szczęście w drugiej połowie strzeliliśmy kolejne bramki. W 65 minucie Paweł Zaniewski oraz w 80-tej minucie Łukasz Sobolewski.
Wynik cieszy chociaż było za dużo niedokładności . Przed nami trudne mecze – w środę zaległy wyjazdowy mecz w Tykocinie a w sobotę w Gródku z Gryfem”
Wyszukiwarka



Firmy które nas wspierają.
PODLASKIE – film promocyjny województwa podlaskiego
Ostatnie wpisy
- Ostatni trening seniorów w rundzie wiosennej sezonu 2025/2026
- XX Regaty Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka oraz Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
- Seniorzy AKS Sparta walczyli do końca
- Treningi zawodników sekcji narciarstwa wodnego trwają pełną parą
- Wsparcie Województwa Podlaskiego
- Sparingi
- Zimowe trenowanie
- Sportowy region
- Spotkanie świąteczno-jubileuszowe Totalizatora Sportowego
- III Podlaska Gala Sportu
- Uroczyste Posiedzenie Zarządu PZMWiNW
- Uroczyste wręczenie nagród dla zawodników sekcji kajakowej i narciarstwa wodnego
- Popularyzacja i upowszechnianie kajakarstwa oraz narciarstwa wodnego wśród mieszkańców Augustowa
- Dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki
- Wyjątkowe gratulacje od Marszałka Województwa Podlaskiego






